Учасник АТО очолив Житомирський обласний військовий комісаріат

21 Червня 2016, 3:57

З метою комплектування керівних посад у ЗС України найбільш підготовленими професіоналами Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак підписав наказ щодо призначення семи обласних військових комісарів, які підтвердили свою фахову майстерність під час ведення бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції.

Про це повідомляють на сайті Міноборони.

Усі призначені офіцери раніше обіймали посади у бойових бригадах, вони спроможні приймати ефективні управлінські рішення із забезпечення комплектування ЗС України військовослужбовцями за контрактом.

Відповідно до на наказу Полторака полковника КОЛЕСНІЧЕНКА Юрія Івановича призначили військовим комісаром Житомирського обласного військового комісаріату оперативного командування «Північ».

Відомо, що Юрій Іванович Колесніченко — учасник російсько-української війни 2014—2016. Батьки його були учителями, 1984 року закінчив Башилівську ЗОШ. На лінії фронту — з 25 березня 2014-го.

Протистояв військовій агресії на Чонгарі, брав участь у боях за Широкине, Дебальцеве. У грудені 2015-го — заступник начальника штабу сектора «М».

За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов’язку відзначений  орденом Богдана Хмельницького III ступеня.

Джерело: http://www.1.zt.ua/news/misto/uchasniku-ato-ocholiv-zhitomirskiy-oblasniy-viyskoviy-komisariat.html

 

Чат-бот Гаряча лінія