Участь в онлайн-зустрічі щодо обговорення проєкту Концепції Національної кампанії з просування професійних кваліфікацій у сфері енергоефективності

4 Червня 2021, 20:20

Заступник міського голови Ірина Гудзь та начальник відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Юрій Савич прийняли участь в онлайн-зустрічі щодо обговорення проєкту Концепції Національної кампанії з просування професійних кваліфікацій у сфері енергоефективності. Захід розпочався вступним вітальним словом Іми Хренової-Шимкіної, заступника директора проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС з енергоефективності в Україні», Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH та Валерії Шматової, державного експерта Директорату професійної освіти Міністерства освіти і науки України.

Концепцію Національної кампанії презентували експерти ГО «Школа енергоефективності» Євгеній Іншеков та Сергій Гаращук. Надалі серед учасників онлайн-зустрічі відбулася плідна дискусія щодо презентованих матеріалів та подальших шляхів розвитку професійної освіти.

 

Чат-бот Гаряча лінія