Укладено договір про співпрацю між БФ «Люмос Україна» та Звягельської громадою

20 Травня 2024, 10:24

З радістю повідомляємо, що Звягельська міська територіальна громада спільно з представником Благодійного фонду “Люмос Україна” уклали договір про співпрацю для реалізації проєкту “Комплексний захист, освіта та підтримка психологічного здоров’я дітей та сімей, що повернулися та з числа ВПО у Харківській, Сумській та Житомирській областях”. Проєкт спрямований на підтримку законних інтересів осіб, які потребують допомоги у сферах соціального захисту та забезпечення, захисту прав та свобод дітей, а також реформування системи освіти та охорони здоров’я.

Тимчасові освітні центри будуть створені у громадах Житомирської області – Пулинській, Звягельській та Станишівській. Це важлива ініціатива надасть дітям шкільного віку можливість отримати освіту без перерви на канікули. Тут буде організоване дозвілля та додаткові уроки за шкільною програмою, щоб задовольнити освітні потреби дітей.
Проєкт надзвичайно важливий у контексті викликів, з якими стикаються діти через воєнні події та хвороби. Важливо забезпечити доступ до якісної освіти для всіх дітей, особливо для найбільш уразливих груп. Спільна робота між БФ “Люмос Україна”, місцевими органами управління освітою та громадськими організаціями дозволить полегшити доступ до освіти та надати необхідну підтримку дітям з особливими потребами.
Це крок до покращення життя десяткам дітей і сімей у Житомирській області та Звягельській громаді зокрема.
Дякуємо всім, хто взяв участь у цій важливій ініціативі, спрямованій на благополуччя та розвиток наших маленьких співгромадян.
Довідково: проєкт впроваджує благодійна організація «Благодійний фонд «Люмос Україна» спільно з Всеукраїнською громадською організацією “Україна без сиріт” за фінансової підтримки Гуманітарного Фонду для України (з діяльністю Фонду можна ознайомитись за посиланням https://www.unocha.org/…/about-ukraine-humanitarian-fund) .
Lumos

Чат-бот Гаряча лінія