Україна Соборна. Разом до Перемоги!

22 Січня 2023, 12:43

 

На вшанування 104 річниці з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки міський голова Микола Боровець, заступниці міського голови Наталія Борис та Ірина Гудзь, начальники управлінь, депутати Звягельської міської ради, голова Молодіжної ради Ольга Ігнатюк та громадськість поклали квіти до Меморіалу загиблим учасникам АТО, Арки пам’яті Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО, а також до пам’ятника Тарасу Шевченку.

З нагоди Дня Соборності України 22 січня біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбулося урочисте зібрання жителів та керівництва Звягельської міської територіальної громади.

Хвилиною мовчання вшанували усіх, хто поклав своє життя за незалежність, своботу та соборність України.

Проголошення Акту Злуки стало основою для побудови суверенної держави зі своєю національною ідеєю та новою сторінкою історії. У зачитаному на зборах «Універсалі соборності» зазначалося: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України…Здійснились віковічні мрії, якими жили й за які умирали найкращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Україна – вже понад три десятиліття незалежна і суверенна демократична правова держава, яка обрала своїм стратегічним курсом набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору. Проте представники тоталітарного рашистського режиму у 2014 році пішли на анексію частини української території, а у 2022 році – на повномасштабне збройне вторгнення в Україну.

У цій неоголошеній війні, очищуючи свою землю від окупантів, українці фактично борються на кордонах демократії і диктатури, відстоюють простір європейських цінностей, закривають собою увесь континент і стоять щитом для миру на планеті.

Сьогодні, Соборність для України – це безумовна деокупація всіх наших територій, захоплених ворогом українських земель.

В День Соборності, як і щодня, важливо пам’ятати про ціну, яку доводиться платити за єдність, не забувати власну історію та власне коріння і неспинно продовжувати реалізовувати та зміцнювати споконвічну мрію українського народу – про сильну, соборну неподільну і єдину Україну.

Ми – сильні, коли соборні! Ми – незламні, коли єдині!
Слава Україні! В єдності – наша сила!

Чат-бот Гаряча лінія