Україна та Словаччина розпочинають проєкт транскордонного співробітництва – CBC4US

8 Квітня 2021, 18:27

Україна та Словаччина розпочинають проєкт транскордонного співробітництва – CBC4US. Заступниця міського голови Ірина Гудзь та головний спеціаліст відділу підтримки громадських ініціатив міської ради Ірина Потопальська взяли участь у вступній конференції проєкту «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною – CBC4US».

Також учасниками конференції були Посол Норвезького Королівства у Словаччині, Посол України в Словаччині, Державний секретар Міністерства закордонних та європейських справ Словаччини, президент ZMOS, виконавчий директор та представники Асоціації міст України (АМУ), KS, Ради європейських муніципалітетів та регіонів, мери словацьких та українських міст.

Проєкт «Транскордонного співробітництва між Україною та Словаччиною – CBC4US» сприятиме громадам України у використанні досвіду у галузі модернізації місцевого самоврядування, реалізації принципів прозорої діяльності та соціальної відповідальності в органах місцевого самоврядування, а також поширення кращих практик Словаччини, країн V4 та Норвегії.

Цей проєкт триватиме до квітня 2023 року та включатиме проведення шести семінарів, двох конференцій, круглих столів та заходів, які будуть присвячені співпраці між словацькими та українськими органами місцевого самоврядування, стажування для українських урядовців у Словаччині та ін.

 

 

 

Чат-бот Гаряча лінія