З 30 січня українці можуть безкоштовно обміняти 5 своїх старих лампочок розжарювання на стільки ж сучасних енергозберігаючих LED-елементів. Відповідну заявку на обмін можна оформити на порталі або у застосунку «Дія».
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
Для цього виконайте такі кроки:
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
авторизуйтеся в Дії або оновіть застосунок, якщо він вже встановлений на вашому гаджеті;
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
відкрийте меню «Послуги» й оберіть «Обмін лампочок»;
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
заповніть поля, вказавши таку інформацію:
– контактний номер телефону,
– зручне для вас відділення Укрпошти, в якому плануєте забирати лампочки,
– тип LED-ламп і їх кількість, яку бажаєте отримати;
![▶️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t40/1/16/25b6.png)
натисніть «Замовити» й очікуйте підтвердження від Дії. Після сповіщення можете прийти до зазначеного відділення пошти з цифровим або фізичним паспортом і 5 старими лампочками.
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4c/1/16/25aa.png)
На першому етапі програми LED-лампами забезпечать обласні центри, а також міста Краматорськ, Покровськ і Кривий Ріг. А вже до кінця лютого лампи мають надійти до поштових відділень райцентрів і сіл України.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Важливо! Лампи зберігатимуться у відділенні Укрпошти протягом 5 робочих днів. Якщо за цей час замовник не обміняє їх, заява анулюється.
![❗️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t50/1/16/2757.png)
Також провести обмін можна буде без попередньої електронної реєстрації. У цьому разі заміна можлива лише за наявності LED-ламп у поштовому відділенні.