Українці – єдині у радості і біді, адже ми – нація!

12 Травня 2022, 17:09

З перших днів повномасштабного вторгнення окупантів на територію нашої держави, українці об’єднались аби спільно боротись за свободу та можливість жити на своїй землі. Сьогодні немає великих або маленьких вчинків, адже навіть те, що на перший погляд здається дрібницею є великим кроком до нашої спільної Перемоги.

Об’єднали зусилля для допомоги Збройним Силам України і жителі Пилиповицького старостинського округу (староста Надія Панфелюк), які від початку війни активно підтримують наших захисників.

Загалом жителі сіл Пилиповичі, Анета, Городище та Степове долучаються до різного роду волонтерської допомоги, щоб бути корисними в тилу.

Працівники Пилиповицького ліцею та ДНЗ «Калинка» готують їжу для наших воїнів – ліплять вареники та зрази, випікають пиріжки. Не залишилися осторонь загальноміської акції «Великдень РАЗОМ» та спільно з небайдужими жителями сіл старостинського округу спекли 290 пасок для наших військових частин, територіальної оборони та добровольчих формувань. Разом з пасками нашим Героям передали дитячі малюнки та листи.

Неодноразово організовувався збір продуктів харчування, які було відправлено військовим в зону активних бойових дій. Зокрема, спільно з кафе «Пані Яна» продуктову гуманітарну допомогу передано на Чернігівщину та Харківщину.

Важливим питанням є забезпечення захисників медикаментами. Спільно з депутатом міської ради Світланою Прищепою передано медичні аптечки.

Працівники культури Яна Єжова, Альона Янчук та Світлана Кубей пошили сумочки для зберігання медикаментів та пов’язки розпізнавання для наших військовослужбовців та добровольчих формувань. Також вони разом із жителями села Пилиповичі продовжують плести маскувальні сітки для потреб військових.

Такими добрими справами ми наближаємо ПЕРЕМОГУ. Давайте разом пишатися внеском кожного та бути вдячними!

Будьмо єдині! Слава Україні!

 

Чат-бот Гаряча лінія