Управління культури і туризму продовжує наповнювати книжковий фонд Звягельської бібліотеки
![Управління культури і туризму продовжує наповнювати книжковий фонд Звягельської бібліотеки](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/ef1d24dd-58e0-49c0-9030-3217e8e254c6.jpeg)
Управління культури і туризму продовжує наповнювати книжковий фонд Звягельської бібліотеки цікавою україномовною літературою
????кожен бібліопростір громади отримав збірник матеріалів наукових конференцій, присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки і 170-річчю від дня народження Олени Пчілки «Ні, я жива! Я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!»
????запрошую підприємців, громадян та благодійників підтримувати Звягельську бібліотеку під час воєнного стану та наповнювати наш фонд цікавою україномовною літературою
Управління культури і туризму Звягельської міської ради