Управління ЖКГЕ міської ради надає роз’яснення щодо зрізання аварійних дерев

13 Липня 2022, 11:53

Щомісячно із залученням представників Державної екологічної інспекції Поліського округу проводиться обстеження дерев, які підлягають видаленню та складаються відповідні акти обстеження, які в подальшому затверджуються рішенням виконавчого комітету міської ради.

Згідно «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» зрізанню підлягають дерева за наявності гнилої серцевини стовбура, значної суховершинності, досягнення вікової межі. Такі дерева можуть становити загрозу для життя і здоров’я пішоходів, транспортних засобів, пошкодити лінії електропередач, будівлі чи споруди, та зрізаються незалежно від пори року.

З метою недопущення можливої загрози для життя і здоров’я пішоходів, враховуючи оперативну інформацію Житомирського обласного центру з гідрометеорології щодо погіршення погодних умов, після додаткового обстеження (на деяких з дерев виявлено механічні пошкодження серцевини стовбура) та у зв’язку з падінням в травні цього року дерева біля зупинки на вул. Шевченка було прийнято рішення про зрізання дерев з аналогічними пошкодженнями на цій же вулиці. Тому 11 липня працівниками КП «Новоград-Волинськжитлосервіс» було зрізано ці дерева.

Сьогодні під час 45 засідання виконавчого комітету міської ради знову затверджено відповідні акти на видалення 36 дерев, в тому числі, 15 дерев на вул. Замковій.

Т.в.о. начальника управління житлово-комунального господарства та екології міської ради Любов Кучерявенко зазначила, що у планах міської ради восени цього року вздовж центральних вулиць посадити нові дерева у вільних лунках.

 

Управління житлово-комунального господарства та екології міської ради

Чат-бот Гаряча лінія