Урочисті проводи призовників на строкову військову службу

1 Жовтня 2019, 16:42

1 жовтня в.о. міського голови Оксана Гвозденко, як голова міської призовної комісії, взяла участь в урочистих проводах призовників на строкову військову службу, що відбулися в приміщенні Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату.

Як поінформував військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату Сергій Канюка, осінній призов на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України триває з 1 жовтня до 31 грудня та стосується придатних за станом здоров’я до військової служби громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу. Військову службу строковики будуть проходити у військових частинах, які не залучаються до виконання бойових завдань на сході України.

У своєму зверненні до призовників строкової служби в.о. міського голови Оксана Гвозденко зазначила, що з такою молоддю у нашої держави гарне майбутнє та побажала юнакам успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби, терпіння, витримки та вірності військовій присязі.

Призовники отримали від міської влади сувеніри на згадку, які їм вручив начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Ярослав Циба.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія