Урочистості з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8 Травня 2019, 12:34

Внесок українського народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити. В запеклих боях, рятуючи Україну і світ віддали своє життя справжні герої. Саме вони героїчно відстояли наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі.

8 травня 2019 року у міському Палацу культури ім. Лесі Українки відбулись урочистості з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Звертаючись до присутніх, в.о. міського голови Сергій Колотов відзначив велику роль фронтів, що діяли в Україні, в масовому вигнанні ворога з рідного краю, а потім і в повному його розгромі, у визволенні багатьох народів Європи від нацистського гніту. Велику мужність проявили і жителі Новограда-Волинського.

Затим сивочолих ветеранів було нагороджено Почесними грамотами міської ради та подяками міського голови за мужність і відвагу, активну участь в громадському житті міста і патріотичному вихованні молоді та з нагоди 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять фронтовиків, загиблих на полях бойових дій, мирних жителів, закатованих нацистами у роки Другої світової війни, а також пам’ять нинішніх героїв, які у наші дні віддали свої життя за збереження суверенітету та територіальної цілісності України.

В рамках заходу була представлена яскрава тематична концертна програма, яка залишила незабутні враження у присутніх жителів та гостей міста.

 

Чат-бот Гаряча лінія