Урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування

8 Грудня 2017, 8:24

У великій залі Будинку рад, 7 грудня 2017 року, з нагоди професійного свята зібралися працівники органів місцевого самоврядування. Присутні у залі керівництво та працівники виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради, депутати обласної та міської рад, члени виконавчого комітету, міські голови попередніх скликань, радники міського голови, ветерани місцевого самоврядування – усі ті, хто щодня працюють на забезпечення  життєдіяльності міста.

В першу чергу, працівників органів місцевого самоврядування привітав їх керівник – очільник Новограда-Волинського. Міський голова Віктор Весельський виконав почесну місію, кращим працівникам місцевого самоврядування за сумлінну працю, високий рівень професійності, ініціативу, зразкове виконання службових обов’язків та активну участь у житті територіальної громади були вручені Почесні грамоти міської ради.   

Вітаючи колег, Віктор Леонідович зазначив: «Нам випала висока довіра жителів міста представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань, забезпечувати позитивні зміни у суспільстві, гарантувати стабільний розвиток міста, підвищувати рівень життя населення.

І ми не можемо знехтувати цю довіру, кожної хвилини, кожним своїм вчинком чи рішенням маємо дбати насамперед про загальний добробут всього населення міста і кожного мешканця зокрема.»

Також, міський голова Віктор Весельський вручив керуючому справами виконавчого комітету міської ради Дмитру Ружицькому професійну відзнаку – Почесну грамоту Кабінету Міністрів України.

Секретар міської ради Олена Пономаренко та керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, крім вітань на адресу працівників місцевого самоврядування, вручили Подяки міського голови ряду посадовців за їх високий професіоналізм, вагомий особистий внесок в розвиток місцевого самоврядування та активну участь у житті територіальної громади.

«Це свято  стосується кожного новоград-волинця, – зауважила секретар міської ради Олена Пономаренко, –  адже разом ми громада, що вирішує питання місцевого значення, які  відіграють вирішальну роль у розвитку  та розбудові  нашого міста та забезпеченні його життєдіяльності. Хочу подякувати всім, хто має причетність до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу – працюємо задля добробуту людей та робимо Новоград-Волинський кращим.»

Окремі слова вдячності секретар міської ради  адресувала депутатам міської ради, з якими, в силу своєї посади, співпрацює найбільше. В свою чергу, зі словами вітання до присутніх звернулися депутати обласної ради. 

Між тим, голови районної ради та районної  державної адміністрації  вручили міському голові та секретарю міської ради вітальні листи.

Від військовослужбовців Новоград-Волинського гарнізону працівників органів місцевого самоврядування привітала т.в.о. заступника командира 30-ї ОМБр з морально-психологічного забезпечення Віта Чуй, яка крім гарних слів, подарувала присутнім пісню «Бажаю вам».

Цього дня для присутніх пролунало багато музичних номерів – діячі культури влаштували для працівників органів місцевого самоврядування святковий концерт.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія