В бібліотеці – філії № 3 відбувся звіт перед громадою «Бібліотека – шлях до знань».

16 Грудня 2016, 8:00

Завершується 2016 рік і в бібліотеці – філії № 3 підвели підсумки роботи. Радісно було бачити гостей , які завітали до бібліотеки, а саме: читачі – учасники клубу « ШАРМ», директор ЗОШ № 10, депутат міської ради – Федорчук Володимир Григорович, сестра Бернадетта з костелу парафії Воздвиження Святого Хреста, психолог Новоград – Волинського відділу кримінально – виконавчої інспекції Плохотюк Людмила Володимирівна, фольклорний гурт «Мальва» Палацу дітей та молоді на чолі з керівником гурту Галиною Кучинською, колеги та всі ті, кому не байдуже життя бібліотеки.

З подіями року що минає, поділилася бібліотекар 1 категорії Галина Лівашевська, яка за допомогою презентації висвітлила роботу бібліотеки за 2016 рік, а також поділилася здобутками і проблемами. Бібліотека є єдиним культурно-просвітницьким центром для громади мікрорайону «Смолка» і працівники докладають чимало зусиль для задоволення потреб та запитів користувачів.

Передноворічна пора – казкові дні. Стало затишно на душі від колядок, щедрівок та привітань, які подарував присутнім фольклорний гурт «Мальва». Окрасою зібрання стали пісні у виконанні учениці 6 класу ЗОШ № 10, володарки Гран –Прі, конкурсу «Сонячне коло» , вихованки Палацу дітей та шкільної молоді Вікторії Шамшур.

Про перспективи розвитку мікрорайону «Смолка» розповів депутат міської ради, Федорчук Володимир Григорович.

Всі присутні, а головне користувачі бібліотеки, щиро подякували працівникам за сумлінну працю та побажали у новому році творчих успіхів та здобутків.

 

Адміністрація міської

централізованої бібліотечної систем

 

Чат-бот Гаряча лінія