В бібліотеці-філії №3 відбувся звіт перед громадою «Бібліотека – шлях до знань»

22 Грудня 2015, 8:23

На вулиці зима, холодно. А на душі тепло, гаряче від читацьких сердець, наших друзів, жителів нашої громади, гостей, які 18 груднязавітали до бібліотеки-філії №3 на звіт перед громадою. На заході були присутні: директор ЗОШ №10, депутат міської ради Володимир Федорчук, наші колеги, фольклорний гурт «Мальва» Палацу дітей та молоді (керівник Галина Кучинська), бібліотекар ЗОШ №10 В.С. Бриковець, учасники клубу «ШАРМ» та всі ті, кому не байдуже життя бібліотеки.

Бібліотекар 1 категорії Г.А. Лівашевська ознайомила та презентувала  роботу бібліотеки за 2015 рік, а також розповіла про напрацювання і проблеми.

Передноворічна пора – казкові дні. Стало затишно на душі від привітань із днем Святого Миколая, колядок і щедрівок, які подарував присутнім  фольклорний гурт «Мальва». Окрасою стала виставка-композиція «Магія зимових свят».

Сьогодні твориться історія, учасниками якої є і ми. І від кожного з нас залежить доля нашої Батьківщини. Сьогоднішні події в Україні не дають спокою кожному свідомому українцю. Ми – єдина країна. Попри всі негаразди, що відбуваються зараз, всі ми прагнемо одного – миру, спокою, міцної та квітучої держави та чистого неба над головою.

На звіт ми запросили читача нашої бібліотеки, учня 9-го класу Павлюка Сашу, у виконанні якого прозвучала пісня «Навіщо війна».

Так як в нашій місцевості проживає населення польської національності,  бібліотека співпрацює з польським товариством «Полонія Звягельщини», з яким спільно проводимо масові заходи. Нікого не залишила байдужим пісня  «Подай руку Україні», яку виконав наш читач на польській мові.

Методист міської ЦБС В.В. Соломончук та найактивніші користувачі бібліотеки щиро подякували працівникам за сумлінну працю.

Сьогодні бібліотека повинна йти у руслі тих змін, що відбуваються в країні, плекати новий образ бібліотеки, допомагати користувачам творити кращий світ.

 

Бібліотека – філія №

 

Чат-бот Гаряча лінія