В центральній частині міста розпочато ремонтні роботи

28 Березня 2017, 7:53

27 березня 2017 року комунальне підприємство Новоград-Волинської міської ради розпочало проводити ремонтні роботи на вулиці Юрія Ковальського.

З метою відведення стічних вод з центральних вулиць міста (Шевченка, Соборності, Академіка Лисіна)  необхідно з’єднати ділянку каналізаційного колектора на вулиці Соборності з каналізаційним колектором на вулиці Замкова, шляхом прокладання 150 метрів двошарових каналізаційних труб діаметром 500 мм по вулиці Юрія Ковальського. Вартість труб становить 150 тис.грн., загальна вартість виконання робіт 470 тис.грн. Після виконання зазначених робіт, які за словами керівника водоканалу мають бути завершені протягом 10 днів, буде ліквідована аварійна ситуація, яка склалася в центральній частині міста 22 березня. А саме, пошкодилась ділянка центрального каналізаційного збірного колектора, який було побудовано ще у 1938 році.

По прокладеним трубам каналізаційні стоки з центральної частини міста потраплятимуть на міську каналізаційну насосну станцію на вулиці Медова.

Наразі, здійснюється безперебійна подача води в житлові будинки центральних вулиць міста, а також щоденно через каналізаційні оглядові колодязі госппобутової каналізації на вулиці Соборності проводиться відкачування стічних вод. 

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія