В  громаді буде  реалізовано енергоефективний  проект «Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів  у Ліцеї № 4»

31 Березня 2023, 9:38

В  громаді буде  реалізовано енергоефективний  проект «Капітальний ремонт з впровадженням енергоефективних заходів  у Ліцеї № 4». Він впроваджується за підтримки  компанії GIZ  в Україні за дорученням урядів Німеччини та Швейцарії  в рамках проекту  «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні». Сума грантової підтримки становить 100 тисяч Євро.

28 березня відбулася  двостороння робоча  онлайн-зустріч  з представниками компанії GIZ , Володимиром Перегудовим та Іллею Котовим стосовно  підписання Грантової Угоди та обговорення впровадження проекту.  У зустрічі взяли участь заступники міського голови Ірина Гудзь та Наталія Борис, начальник відділу громадських ініціатив та енергоефективності Юрій Савич, начальник відділу освіти та науки Тетяна Ващук, начальник фінансового управління Ірина Ящук, директор Ліцею № 4 Валентина Сільвертюк.

Заступник  міського голови Ірина Гудзь подякувала компанії GIZ за підтримку і допомогу в впровадженні даного проекту  та в розвитку  нашої громади вцілому.

Під час зустрічі сторони обговорили: черговість впровадження енергоефективних заходів, процедуру підписання Грантової Угоди,  механізм взаємодії та процес співпраці на протязі  строку реалізації проєкту.

Чат-бот Гаряча лінія