В громаді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції
![В громаді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2023/09/vazhlyva-informacziya-1.jpg)
В громаді зростає захворюваність на гострі респіраторні інфекції.
Нагадуємо, що за перших ознак захворювання необхідно звернутися до сімейного лікаря, не вдаватися до самолікування, а під час хвороби подбати про безпеку рідних та колег.
Детальніше про гострі респіраторні інфекції розповів лікар-інфекціоніст, координатор за напрямком інфекційні хвороби КНП «Звягельська багатопрофільна лікарня Звягельської міської ради» Віталій Корпач https://youtu.be/mZzdhNWvZeo
Бережіть себе та своє здоров’я!!!