В ІРЦ відбувся конкурс на заміщення вакантних посад

8 Липня 2020, 11:02

В комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради завершено конкурс на заміщення вакантних посад педагогічних працівників з метою призначення на посади вчителя-дефектолога та вчителя-реабілітолога. На жаль, на 1 вакантну посаду вчителя-дефектолога заяви на участь у конкурсному відборі були відсутні.

За результатами складання кваліфікаційного екзамену, проходження співбесіди та ухваленого рішення конкурсної комісії, рекомендовано директору інклюзивно-ресурсного центру Борис Н.П. призначити на посаду вчителя-реабілітолога Кулик Ірину Володимирівну.

Начальник управління освіти і науки міської ради Ващук Т.В. привітала конкурсантку з перемогою у конкурсі та зазначила, що такий фахівець надзвичайно затребуваний на ринку праці і на ринку освітніх послуг в Новоград-Волинській міській ОТГ, особливо у час розвитку інклюзивної освіти. Це дуже відповідальна робота, яка знаходиться на стику біології, медицини, психології і педагогіки та вимагає величезного терпіння і любові до своєї справи. Побажала майбутньому фахівцю успіхів у професійній діяльності, продуктивної праці та з повагою і розумінням ставитися до дітей з особливими освітніми потребами та їх батьків.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»

Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія