В.о. міського голови Оксана Гвозденко провела щотижневу оперативну нараду

4 Листопада 2019, 17:36

4 листопада під головуванням в.о. міського голови Оксани Гвозденко у каб. 1 відбулася щотижнева оперативна нарада, у ході якої було обговорено ряд поточних питань щодо життєзабезпечення Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, щодо галузі житлово-комунального господарства дано відповідні доручення заступнику міського голови Анатолію Легенчуку. Також обговорено питання, що стосуються підготовки до відзначення у 2021 році 150-річчя від дня народження Лесі Українки та подання по-галузево проектних ідей до проекту Плану заходів на 2021-2023 роки з реалізації Стратегії розвитку Житомирської області на період до 2027 року.

Крім того, було зазначено, що 4 листопада об 11:00 год. у великій залі Будинку рад відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання, на розгляд якого внесено питання: про затвердження висновків органу опіки і піклування; про захист житлових і майнових прав недієздатних; про надання разової грошової допомоги на лікування.

У вівторок, 5 листопада, пройдуть співбесіди щодо розгляду пропозицій до проекту Програми соціально-економічного розвитку міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік в галузях житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності, охорони здоров’я, культури і туризму.

У середу, 6 листопада о 16:00 год., у великій залі міського Палацу культури ім. Лесі Українки відбудуться урочистості та концертна програма творчих колективів Житомирського музичного училища ім. В. Косенка з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

У неділю, 10 листопада з 12:00 год., на території міського Палацу культури ім. Лесі Українки за підтримки міської влади об’єднанням громадян польського культурно-освітнього товариства ім. Юліана Люблінського буде організовано заходи до Дня незалежності Польщі. Цього ж дня о 16:00 год. у музеї родини Косачів відбудеться концертна програма.

Оксана Талько, начальник відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія