Ветерани-залізничники відзначили професійне свято

4 Листопада 2019, 17:36

3 листопада 2019 року ветерани і пенсіонери, які працювали на залізничному транспорті та присвятили залізничному транспорту свій кар’єрний шлях, відзначили професійне свято  – День залізничника. Для  залізничників поважного віку організувала відпочинок у кафе первинна ветеранська організація станції Новоград-Волинський Коростенської дирекції (голова Галина Здрилюк).

Ветеранська спільнота залізничників в Новограді­-Волинському налічує понад 200 чоловік. Входять до неї колишні працівники станції, а також люди, які раніше працювали на новоград-­волинських дільницях Житомирської дистанції сигналізації та зв’язку, Житомирської дистанції колії, Коростенської дистанції електропостачання, будівельно-­монтажного управління та локомотивного депо.

Члени ветеранської організації разом з волонтерами надають соціальну підтримку своїм підопічним, відвідують немічних ветеранів, спілкуються з ними,  допомагають. З нагоди професійного свята Дня залізничника в кафе зібралося 30 ветеранів галузі для участі в святковій програмі «Танцюють всі».

До присутніх звернулася організатор заходу Любов Ткачук, яка побажала залізничникам міцного здоров’я та зазначила: «Нехай цвіт вашого життя не одцвітає. Нехай добро щоденно прибуває. Нехай в душі панує доброта і щедрі щастям многії літа.»

 

Чат-бот Гаряча лінія