В рамках міжнародного обміну до Новограда-Волинського завітала учнівська делегація з Німеччини

18 Березня 2016, 8:32

15 березня 2016 року у конференц-залі Будинку рад відбулася зустріч учнівської делегації німецького міста Візентайд (Баварія) з міським головою Віктором Весельським. Учасники обміну прибули з керівником делегації, супроводжуючим вчителем та представником батьківського комітету. Участь у заході взяли заступник міського голови Оксана Гвозденко, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький, начальник управління освіти і науки міської ради Ольга Ільяхова, заступник управління освіти і науки міської ради Тетяна Ващук, директор СШ №4 Валентина Сільвертюк, заступник директора з навчально-виховної роботи Олена Опанасюк, вчитель німецької мови, координатор проекту з української сторони Алла Тетеря, а також учні СШ №4 та вчитель німецької мови НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня» Валентин Вітренко.

Під час зустрічі до керівника німецької делегації звернувся міський голова Віктор Весельський, який зазначив: «На протязі більше 15 років учнівська молодь вашого міста та міста Новограда-Волинського знаходить порозуміння в стосунках. І сьогодні приємно бачити вас на Звягельській землі. На цій землі народилася знана поетеса Леся Українка, яка має світове визнання. Також на нашій землі бував Тарас Шевченко, який відомий своїми творами, зокрема «Корбзарем», що став настільною книгою майже в кожній сім’ї. Також приємно те, що наша держава – Україна (в цьому році будемо відзначати 25-річчя її незалежності), обрала європейський курс розвитку. Я впевнений, що ця поїздка і наступні стануть продовженням дружніх стосунків між нашим і вашим підростаючим поколінням».

У ході спілкування відбувся діалог, де обговорювалися питання профільної освіти, дозвілля, виховання та ін. Загалом, гостей вразила гостинність, щирість та вихованість новоград-волинських школярів.

Прибули учасники делегації до Новограда-Волинського 14 березня та перебуватимуть у місті впродовж 10 днів. Протягом даного періоду для делегації німецьких гімназистів заплановано ряд заходів та цікавих зустрічей. Міжнародний шкільний учнівський обмін делегаціями відбувається вже 17 років поспіль. Останні кілька років учнівська делегація міста Візентайд співпрацює зі спеціалізованою школою №4, до цього ж обмін проводився з НВК «Гімназія імені Лесі Українки – школа I ступеня».

Такі проекти є надзвичайно цінними для обміну культурними традиціями та розвитку активної позиції дітей як громадян держави.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія