В рамках підготовки до восьмої сесії Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання відбулося перше засідання погоджувальної ради

14 Вересня 2016, 6:38

13 вересня 2016 року у конференц-залі Будинку рад міський голова Віктор Весельський провів перше засідання погоджувальної ради з питань порядку денного восьмої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться 22 вересня о 9:00 годині в приміщенні великої зали.

Мета засідання – знаходження спільних точок порозуміння і налагодження конструктивного діалогу для забезпечення стабільного проведення засідання сесії міської ради та ухвалення важливих для територіальної громади міста рішень.

У роботі погоджувальної ради взяли участь 13 осіб із 16, що входять до складу погоджувальної ради. У такому складі засідання правомочне і вправі вирішувати всі питання, віднесені до компетенції  погоджувальної ради. Отож, на розгляд було винесено та обговорено 32 питання, перелік яких подано в розпорядженні міського голови від 26.08.16 № 209 (о) „Про скликання восьмої сесії міської ради сьомого скликання“.

Нагадуємо, що згідно затвердженого графіку, для розгляду проектів рішень восьмої сесії міської ради засідання  галузевихпостійних міської ради будуть проведені 14, 15 та 19 вересня.  Друге засідання погоджувальної ради відбудеться 20 вересня.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія