В Україні створили чат-бот для дітей про безпеку, який вчить, як правильно діяти в умовах воєнного стану

15 Грудня 2022, 14:53
В Україні створили чат-бот «Воби2», який в ігровій формі перевіряє що знають діти (віком від 9 років) про безпеку і вчить, як правильно діяти в умовах воєнного стану. Якщо ж чогось не знають, то чат-бот навчить як не опинитися в ситуаціях, які загрожують життю, і як діяти ефективно, навіть потрапивши у скруту.
Чат-бот доступний у Telegram (https://t.me/voby2_bot)
Над створенням «Воби2» спільно з експертами з безпеки, домедичної допомоги та психологом,
працювала команда «Інженерного тижня». Партнери запуску ГО «Асоціація Ноосфера».
Серед основних тем чат-боту такі: евакуація; повітряна тривога; поведінка у випадку перебування поряд з місцем вуличних боїв, мінометного та артилерійського обстрілів; мінна (не)безпека; дії у випадку руйнування будинку та потрапляння під завали; перша домедична допомога при подряпинах, саднах, порізах, артеріальній та венозній кровотечах, термічних та хімічних опіках тощо; орієнтація у просторі й передача координат місцезнаходження; перебування в окупації; потрапляння в заручники, виживання; небезпеки, які можуть спіткати після деокупації територій тощо.
На кожному з трьох рівнів гри на дітей чекають питання, варіанти відповідей, коментарі віртуального експерта та цікаві історії. Виклад матеріалу не переобтяжений термінами й складними поняттями, супроводжується тематичними ілюстраціями, і головне — має практичне
спрямування. Використання чат-боту в освітніх цілях інформаційно підтримує Міністерство освіти і науки України.
Більше інформації на сайті https://voby2.com
Чат-бот Гаряча лінія