Велика оглядова автобусна екскурсія містом для ветеранів російсько-української війни, Захисників і Захисниць України та їх родин
![Велика оглядова автобусна екскурсія містом для ветеранів російсько-української війни, Захисників і Захисниць України та їх родин](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/433862279_739165685073434_999980373552209545_n.jpg)
Звягельський туристичний центр спільно з відділом по роботі з ветеранами УСЗН міської ради запрошують усіх бажаючих ветеранів російсько-української війни, Захисників і Захисниць України та членів їх родин на велику оглядову автобусну екскурсію містом Звягель.
Коли ?
28 березня 2024 року , о 15:00
Де ?
Збір – біля пам’ятника Лесі Українки.
Під час екскурсії відбудеться ознайомлення із знаковими віхами історії міста, легендами «Звягельських підземель», відвідування Звягельського замку та багато інших цікавинок.
Екскурсія БЕЗКОШТОВНА.
Попередня реєстрація
+38 097 644 2461
![📞](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t4d/1/16/1f4de.png)
З вдячністю за захист, незламність та мужність