Вернісаж малюнків дітей з ООП та подарунки від благодійників

28 Травня 2020, 9:39

Минулого року, до міжнародного Дня сім’ї, інклюзивно-ресурсний центр Новоград-Волинської міської ради спільно з громадською організацією «Гармонія +» та німецькою асоціацією «Kinderhilfe Ukraine: Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij», започаткував міське свято активного сімейного відпочинку для сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами «Разом ми сім’я щаслива, в нас дитина особлива». Мета заходу – об’єднати і показати сім’ю, яка виховує дитину з певними особливостями, в її цілісності та багатогранності.

В цьому році карантин вніс корегування. Проте, свято має продовження в дистанційному режимі. ІРЦ запросив дітей з особливими освітніми потребами взяти онлайн-участь у вернісажі малюнків до Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї. Батьки, діти яких навчаються за інклюзивною формою, відвідують спеціалізовані групи в освітніх закладах, надсилали фото малюнків на електронну адресу ІРЦ, фейсбук-сторінку. Активно мотивували вихованців до участі у вернісажі керівники ЗДО № 4, 13, 14, 16. Наразі, тридцять дітей-учасників отримають диплом від ІРЦ та цінні подарунки – мольберт і солодощі, які закупили благодійники: громадська організація «Гармонія +» та асоціація «Kinderhilfe Ukraine: Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij» (Німеччина).

Голова німецької асоціації Валентина Собецька, яка прилетіла до України з Німеччини підтримати дітей з особливостями та голова громадської організації Людмила Харченко, завітали до ІРЦ з благодійною місією – передати подарунки для дітей-учасників вернісажу.

Безмежна вдячність нашим однодумцям, партнерам і благодійникам, які активно підтримують дітей з ООП та їх батьків, сприяють у розбудові інклюзивного простору в громаді.

У дітей з особливими освітніми потребами більше спільного з усіма, ніж відмінного. Тому всім потрібно бути готовими сприйняти кожного, хто чимось особливий. Більшість таких дітей, з часом підсилюють свої слабкі і сторони і стають звичайними дітьми.

Презентація вернісажу малюнків, яку підготував ІРЦ до Міжнародного дня захисту дітей, благодійно транслюється по місцевому телебаченні та розміщена на фейсбук-сторінці ІРЦ, управління освіти і науки міської ради.

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»
Новоград-Волинської міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія