Ветеранів Другої світової війни нагородили ювілейною медаллю “75 років перемоги”

7 Травня 2020, 8:10

44 ветерани Другої світової війни, що мешкають у Новограді-Волинському, до Дня перемоги отримали нагороду – ювілейну медаль “75 років перемоги над нацизмом у Другій світовій війні”.

Учасникам запеклих боїв, фронтовикам та партизанам, які звільнили від окупації українську землю, вже за 90 років. Саме тому т.в.о. міського голови, секретар міської ради Олена Пономаренко завітала до ветеранів до їх домівок, щоб виконати почесну місію – вручити медаль, яка прикрасить їх жакети з чисельними і такими заслуженими відзнаками. До слова, незважаючи на поважний вік, частина ветеранів зустрічали гостей саме в цих жакетах, усіяних орденами та медалями, які засвідчують їх особисті подвиги на шляху до спільної перемоги над загарбником.

Вітаючи ветеранів, Олена Пономаренко подякувала кожному за їх подвиг і жертовність, а також зазначила, що це велика честь зустрітися з учасниками бойових дій, які звільнили не лише Україну, але й Європу від нацизму. Звитяга ветеранів Другої світової війни – зразок мужності і героїзму, приклад безмежної любові до своєї Батьківщини, які так необхідні усім нам у сьогоднішньому житті.

Також з 75-ою весною Перемоги ветеранів привітали директор департаменту праці та соціального захисту населення міської ради Лілія Хрущ та голова міської організації ветеранів Василь Парфьонов. На адресу фронтовиків та партизанів звучали щирі побажання міцного здоров’я, достатку, мирного неба і довгих літ життя.

Олена Обух, головний спеціаліст відділу інформації
та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія