![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Державна реабілітаційна установа “Всеукраїнський центр комплексної реабілітації” проводить реабілітацію осіб з інвалідністю та захисників Батьківщини.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Реабілітаційний заклад має багаторічний досвід роботи. На базі центру працюють терапевти, ортопеди, невропатологи, психотерапевти, психологи, фізіотерапевти та педіатри.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Реабілітація – безоплатна. Спектр послуг чималий: локомоторна терапія, вертикалізація, лікувальні масажі, різні види фізіотерапії, лікувальна фізкультура, реабілітація у воді.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Адреса: урочище «Туровча лісова-2», с., Лютіж, Київська область.
![📌](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tac/1/16/1f4cc.png)
Для проходження курсу реабілітації особі необхідно звернутись з заявою до управління соціального захисту Звягельської міської ради за адресою: м. Звягель, вул. Шевченка, буд. 20, кабінет 201.