Відбудеться чергове 31 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання

7 Лютого 2022, 10:41

Порядок денний чергового 31 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання, яке відбудеться 10 лютого 2022 року о 09:00 у великій залі Будинку рад:

1.Про визначення переможців відкритого рейтингу популярності «Гордість громади – 2021».

 1. Про затвердження умов проведення конкурсу на визначення перевізників для роботи на міських, приміських автобусних маршрутах загального користування в межах Новоград-Волинської міської територіальної громади (регуляторний акт).
 2. Про внесення змін у додаток до рішення виконавчого комітету міської ради від 21.10.2020 №1311 «Про розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг».
 3. Про організацію та проведення Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела» .
 4. Про включення житлового приміщення до числа службового.
 5. Про оренду майна комунальної власності.
 6. Про квартирні питання.
 7. Про внесення змін до складу наглядової ради у сфері розподілу соціального житла при виконавчому комітеті міської ради.
 8. Про закріплення територій для постійного прибирання та утримання.
 9. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.
 10. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких порушники відбуватимуть накладене адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт.
 11. Про затвердження переліку підприємств, об’єктів та видів суспільно корисних оплачуваних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.
 12. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, на яких засуджені особи відбуватимуть призначену міру покарання у виді громадських робіт.
 13. Про внесення змін у Регламент роботи виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.
 14. Про захист прав та законних інтересів дітей.
 15. Про стан військового обліку на території Новоград-Волинської міської територіальної громади у 2021 році та завдання щодо його поліпшення у 2022 році.
 16. Про забезпечення виконання мобілізаційних заходів на території Новоград-Волинської міської територіальної громади, організацію оповіщення, збору і відправки мобілізаційних ресурсів під час мобілізації, в особливий період
Чат-бот Гаряча лінія