Відбудеться двадцять друга сесія міської ради восьмого скликання

7 Липня 2022, 11:20

Відповідно до розпорядження міського голови від 01.07.2022 року №171(о) «Про скликання двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання», 21 липня 2022 року о 09:00 годині у приміщенні великої зали Будинку рад (вул. Шевченка, 16) відбудеться двадцять друга сесія міської ради восьмого скликання.

Питання, що вносяться на розгляд пленарного засідання двадцять другої сесії міської ради восьмого скликання:

Про затвердження Плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2027 роки.

Про реорганізацію закладів загальної середньої освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Про перейменування закладів загальної середньої освіти та затвердження їх Статутів.

Про утворення наглядової ради комунально-торгівельного підприємства Новоград-Волинської міської ради «Міський ринок».

Про внесення змін до Положення про надання пільг зі сплати за житлово-комунальні послуги, користування скрапленим балонним газом та надання знижки вартості твердого палива за рахунок коштів міського бюджету членам сімей загиблих (померлих) під час участі в антитерористичній операції, операції об’єднаних сил.

Про внесення змін до Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників Революції Гідності, членів сімей загиблих учасників Революції Гідності, внутрішньо переміщених осіб з тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції, операції об’єднаних сил на територію Новоград-Волинської міської територіальної громади  на 2022 рік.

Про внесення змін до структури виконавчих органів міської ради.

Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до Статуту комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинськтеплокомуненерго».

Про включення майна комунальної власності Новоград – Волинської міської територіальної громади до Переліку другого типу.

Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління.

Про затвердження звіту про виконання бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади за  I півріччя 2022 року.

Про внесення змін до бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

Про внесення змін до Положення про встановлення ставки земельного податку на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Про передачу в користування земельних ділянок та про інші питання земельних відносин на території м. Новограда-Волинського.

Про укладання договорів оренди землі на новий строк ТОВ «Промінь».

Про затвердження проекту землеустрою та передачі в оренду земельної ділянки ФГ «ЗОЛОТИЙ НЕКТАР» на території Великомолодьківського старостинського округу.

Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки на території Великомолодьківського старостинського округу.

Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки на території Пилиповицького старостинського округу.

Про затвердження технічних документацій із землеустрою та передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Агросоюз» на території Майстрівського старостинського округу.

Про надання згоди на здійснення реконструкції орендованого нежитлового приміщення.

Про затвердження Положень щодо форм безпосередньої участі жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади у вирішенні питань місцевого самоврядування.

Про затвердження порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради.

Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського».

Про нагородження відзнакою міста Новограда-Волинського орден «Звягель».

Про затвердження графіку заслуховування керівників виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств у 2022 році.

Про зняття з контролю рішень міської ради.

Інформація про карту реалізації національного спротиву на території Новоград-Волинської міської територіальної громади.

Про звіт начальника комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» Тимофіїва О.В.

Різне.

Чат-бот Гаряча лінія