Відбудеться пленарне засідання двадцятої сесії міської ради восьмого скликання

3 Травня 2022, 15:55

Відповідно до розпорядження міського голови від 18.04.2022 №96 (о), 5 травня відбудеться двадцята сесія міської ради восьмого скликання.

На розгляд пленарного засідання внесено наступні питання:

1.Про комунальне некомерційне підприємство «Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання».

2.Про затвердження актів приймання-передачі майна комунального некомерційного підприємства «Новоград-Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання».

3.Про спостережну раду закладу охорони здоров’я.

4.Про передачу автомобіля комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Новоград- Волинської міської ради.

5.Про фінансове стимулювання в галузі культури і мистецтва.

6.Про внесення змін до Програми розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Новоград – Волинське міськрайонне стоматологічне медичне об’єднання» на 2022 рік.

7 . Про внесення змін та доповнень у додаток до рішення міської ради від 23.12.2021 №439 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022 рік».

8.Про надання допомоги на поховання учасника бойових дій у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації.

9 . Про списання майна комунальної власності Новоград-Волинської міської  територіальної громади.

10 . Про включення майна комунальної власності Новоград – Волинської міської територіальної громади до Переліку другого типу.

11. Про внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Новоград – Волинської міської територіальної громади  на 2022 рік.

12. Про внесення змін до Програми шефської допомоги військовим частинам Збройних Сил України та іншим військовим формуванням, розташованих на території Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2023 роки.

13. Про звіт щодо виконання бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади за I квартал 2022 року.

14. Про внесення змін до бюджету Новоград – Волинської міської територіальної громади на 2022 рік.

15. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради восьмого скликання.

16. Про внесення змін до складу ліквідаційної комісії комунальної установи «Трудовий архів міста Новограда-Волинського» Новоград-Волинської міської ради.

Різне.

 

Чат-бот Гаряча лінія