Відбудеться виконком

11 Березня 2024, 10:23

14 березня 2024 року о 08:30 у великій залі Будинку рад відбудеться чергове 90 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.

На порядку денному наступні питання:

1. Про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» за 2023 рік.

2. Про затвердження плану фінансово-господарської діяльності комунального підприємства Звягельської міської ради «Звягельводоканал» на 2024 рік.

3. Про взяття на соціальний квартирний облік.

4. Про оренду майна комунальної власності.

5. Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

6. Про затвердження рішення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені/знищені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації проти України.

7. Про внесення змін до переліку об’єктів енергосервісу.

8. Про затвердження Програми для кривдників на 2024 – 2027 роки на території Звягельської міської територіальної громади.

9. Про координаційну раду з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності Звягельської міської ради.

10. Про внесення змін у Додаток 1 до рішення виконавчого комітету міської ради від 05.12.2016 №290 „Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих про виплату грошової компенсації“.

11. Про надання адресної грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації.

12. Про надання адресної грошової допомоги громадянам на лікування.

13. Про надання адресної грошової допомоги громадянам в зв’язку з погіршенням матеріального стану.

14. Про захист житлових і майнових прав дітей.

15. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

16. Про розгляд звернень громадян, що надійшли на адресу Звягельської міської ради та її виконавчого комітету у 2023 році.

17. Про клопотання щодо представлення до нагородження Почесною грамотою Кабінету Міністрів України Весельську О.М.

Чат-бот Гаряча лінія