Відбудеться виконком

20 Травня 2024, 17:13
22 травня 2024 року о 09:00 у великій залі Будинку рад відбудеться чергове 95 засідання виконавчого комітету міської ради восьмого скликання.
На порядку денному наступні питання:
1. Про підготовку галузей господарського комплексу Звягельської міської територіальної громади до роботи в осінньо-зимовий період 2024-2025 років.
2. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Звягельської міської ради № 899 від 27.09.2023 «Про встановлення комунальному підприємству Звягельської міської ради «Звягельводоканал» тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення».
3. Про оздоровлення та відпочинок дітей у 2024 році.
4. Про клопотання щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня».
5. Про погодження місця розташування відкритих літніх майданчиків біля об’єктів громадського харчування та закладів продовольчої торгівлі на території Звягельської міської територіальної громади.
6. Про впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському та приміському пасажирському автомобільному транспорті на території Звягельської міської територіальної громади.
7. Про затвердження Правил користування міським та приміським пасажирським транспортом на автобусних маршрутах загального користування на території Звягельської міської територіальної громади.
8 Про затвердження інформаційних та технологічних карток адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Звягельської міської ради.
9. Про затвердження списку працівників закладів культури і туризму Звягельської міської територіальної громади , які потребують відшкодування витрат на проїзд до місця роботи.
10. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
11. Про захист житлових і майнових прав дитини.
12. Про захист прав та законних інтересів дітей.
13. Про затвердження висновку органу опіки і піклування.
14. Про деякі питання фонду житла, призначеного для тимчасового проживання внутрішньо-переміщених осіб.
15. Про надання адресної грошової допомоги членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, операції об’єднаних сил, учасників бойових дій у зв’язку із військовою агресією Російської Федерації.
16. Про надання безповоротної фінансової допомоги членам добровольчих формувань Звягельської міської територіальної громади.
17. Про надання адресної грошової допомоги громадянам на лікування.
18. Про надання адресної грошової допомоги громадянам в зв’язку з погіршенням матеріального стану.
19. Про передачу майна комунальної власності з балансу управління соціального захисту населення міської ради.
Чат-бот Гаряча лінія