Відбулась нарада з головами депутатських фракцій щодо розгляду питань порядку денного четвертої сесії міської ради сьомого скликання

4 Квітня 2016, 22:06

В понеділок, 4 квітня 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулася нарада з керівниками депутатських фракцій з обговорення проекту порядку денного четвертої сесії міської ради сьомого скликання. Міський голова вніс пропозицію присутнім головам фракцій, під час пленарного засідання розглянути за скороченою процедурою 35 проектів рішень, що попередньо підтримані постійними комісіями без зауважень, відповідно до статті 23 Регламенту Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання. В ході наради було роздано інформаційний матеріал до проекту рішення „Про внесення змін до міського бюджету на 2016 рік“підготовлений начальником фінансового управління міської ради Іриною Ящук, з урахуванням зауважень та пропозицій, які були надані під час засідань постійних комісій.

Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 15.03.2016 № 48 (о) „Про скликання четвертої сесії міської ради сьомого скликання“ пленарне засідання четвертої сесії міської ради сьомого скликання, відбудеться 7 квітня о 09:00 годині у великій залі Будинку рад. На розгляд засідання планується винести близько 50 питань, які прийматимуться шляхом поіменного голосування.

 

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія