Відбулась онлайн-зустріч у межах реалізації проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів»

28 Червня 2024, 10:31

Представники муніципалітету та бізнес-спільноти Звягеля провели онлайн-зустріч з командами Програми розвитку ООН (UNDP) в Україні, бізнес-школи Smart People, благодійного фонду Промприлад та Асоціації міст України. Мета зустрічі ― обговорення концепції моделі управління, принципів функціонування та правил використання Центру розвитку бізнесу та креативних інновацій у місті Звягель.

 

Під час заходу Тарас Комаренко, керівник Smart People, презентував результати картування представників бізнес-спільнот Звягеля. Проєктна команда муніципалітету поділилася баченням моделі управління та концепції функціонування Центру розвитку бізнесу та креативних інновацій (далі: ЦРБ).  Наталія Сітнікова та Юрій Кратюк, фахівці  UNDP в Україні висвітлили питання розбудови партнерства та забезпечення доступу до послуг з розвитку бізнесу. Христина Українець, представниця фонду Промприлад, надала рекомендації по стратегії сталості ЦРБ та розробки правил користування об’єктом. Важливою частиною зустрічі було детальне обговорення  усіма учасниками моделі управління,  концепції функціонування об’єкту, підходів до використання сучасної бізнес-інфраструктури (коворкінгу, виставкової зону, великої та малої конференц залів, інших можливостей Цщо може слугувати драйвером розвитку бізнесу та економічного зростання громади.

 

Співпраця проєктної команди міста Звягеля, UNDP, Smart People, Промприладу та  та представників бізнес спільноти міста має на меті створення умов для розвитку громади шляхом  поглиблення діалогу бізнес-спільноти та місцевої влади, що забезпечить  стале функціювання Центру розвитку бізнесу і креативних інновацій для бізнесу. Ця зустріч є першою з низки  сесій, які заплановано для напрацювання концепції моделі управління обʼєкту на засадах прозорості та інклюзивності.

 

 

Зустріч-презентацію проведено бізнес-школою Smart People в межах проєкту «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів» за фінансування уряду Німеччини. Проєкт імплементується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH спільно з Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні.

 

Нагадуємо, що наприкінці 2022 року в Україні було розпочато проєкт «Підтримка швидкого економічного відновлення українських муніципалітетів». За результатами конкурсного відбору влітку 2023 року наше місто стало одним із 12 учасників проєкту.

 

У межах проєкту у Звягелі буде створено «Сучасний центр розвитку бізнесу та креативних інновацій» у приміщенні Молодіжного центру Звягельської міської територіальної громади. Читайте більше: https://info.nvrada.gov.ua/spilnyj-proyekt-zvyagelya-uryadu-nimechchyny-ta-undp-v-ukrayini-stvorennya-suchasnogo-czentru-rozvytku-biznesu-ta-kreatyvnyh-innovaczij/https://info.nvrada.gov.ua/u-zvyageli-zavershyvsya-chempionat-ukrayiny-z-borotby-vilnoyi-sered-yunioriv-ta-yuniorok-u-20/

 

Наразі проєкт перебуває у активній фазі. Після отримання дозвільних документів державних служб та інспекцій ремонтно-реставраційні роботи на об’єкті розпочнуться. Слідкуйте за новинами на офіційних інформаційних ресурсах Звягельської міської ради.

 

UNDP Ukraine / ПРООН в Україні

Асоціація міст України

Smart People

Промприлад

 

 

Чат-бот Гаряча лінія