![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5e/1.5/16/1f9e9.png)
Відбулась премʼєра вистави «Історія одного будинку» за пʼєсою Ірини Красєвої.
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5e/1.5/16/1f9e9.png)
Вистава відображає стан українських сімей на початку війни, показала вплив страшних подій на взаємодію між членами сім’ї, сусідами, конфлікти та згуртованість у важкі часи, емоційну напругу, страх, тривогу та надію.
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5e/1.5/16/1f9e9.png)
Ця вистава – нагадування про те, як війна впливає на життя звичайних людей.
![🧩](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t5e/1.5/16/1f9e9.png)
Дякуємо колективу Народного аматорського театру Звягельського палацу культури імені Лесі Українки, керівник Тетяна Покраса, за професійну майстерність, талановите втілення сценічних образів літературних героїв та розкриття реальних подій сьогодення.