Відбулась робоча зустріч з питань співпраці з міським центром зайнятості та організації проведення виїзного засідання комітету Верховної ради України

11 Травня 2021, 10:31

У Новоград-Волинській міській раді відбулась робоча зустріч з питань співпраці з міським центром зайнятості та організації проведення виїзного засідання комітету Верховної ради України. Участь у зустрічі взяли міський голова Микола Боровець, секретар міської ради Оксана Гвозденко, заступниця міського голови Ірина Гудзь, директор Новоград-Волинського міського центру зайнятості Віктор Сербін, начальник відділу економічного планування та підприємницької діяльності Оксана Липська.

У ході зустрічі обговорили низку питань щодо ролі служби зайнятості в економічному розвитку міської територіальної громади та шляхи співпраці. Віктор Сербін зазначив, що служба зайнятості є інструментом влади в реалізації державної політики зайнятості в регіоні.

Станом на 1 травня 2021 року у міському центрі зайнятості зареєстровано 637 жителів громади, які знаходяться у пошуку робити. З них 394 жінки (62%), молодь до 35 років 199 чол. (31%) та безробітних віком від 50-59 років 156 чол. (24,5%).

Задля працевлаштування якомога більшої кількості громадян було створено Центр розвитку підприємництва на базі Новоград-Волинського міського центру зайнятості. Основні функції ЦРП:

– надання індивідуальних та групових консультацій з питань підприємницької діяльності;

– організація семінарів, тренінгів, майстер-класів із залученням спеціалістів;

– проведення психодіагностичних тестувань на визначення схильності до підприємницької діяльності;

– доступ до системи зв’язку та комунікацій;

– навчання основам бухгалтерського обліку;

– сприяння у підборі персоналу;

– інформування про зміни в законодавстві;

– орієнтація безробітних на самозайнятість.

Окрім цього в роботі Новоград-Волинського МЦЗ активно використовуються елементи рекрутингу, здійснюється співпраця з закладами освіти професійно-технічного спрямування, проводяться міні-ярмарки вакансій, з батьками учнів ЗОШ проводиться профорієнтаційна робота, а для учнів екскурсії на підприємства міста та району тощо.

Пропозиції та зауваження будуть розглянуті на виїзному засіданні комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів на тему «Реалізація заходів щодо сприяння зайнятості населення визначених ЗУ «Про зайнятість населення», який відбудеться 13 травня у Новограді-Волинському.

 

Чат-бот Гаряча лінія