Відбулась зустріч з ветеранами виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради
![Відбулась зустріч з ветеранами виконавчих органів Новоград-Волинської міської ради](https://info.nvrada.gov.ua/wp-content/uploads/2021/12/o_1droar8er1g4q7c3qc95ii12fq2k.jpg)
28 грудня 2016 року, напередодні новорічних та різдвяних свят, керуючий справами виконавчого комітету міської ради Дмитро Ружицький провів зустріч з ветеранами виконавчих органів міської ради. Під час спілкування Дмитро Аркадійович привітав присутніх з прийдешніми святами. Також було обговорено актуальні питання розвитку територіальної громади.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської рад