Відбулася нарада щодо функціонування Новоград-Волинського відділу заготівлі крові

17 Травня 2021, 18:02

14 травня відбулася нарада у міського голови Миколи Боровця щодо функціонування Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів за участю директора комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради Анатолія Чугрієва. Участь в нараді взяли заступник міського голови Наталія Борис, начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення Любомир Дутчак, генеральний директор КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василь Борис, директор КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради Інна Вошко і депутати міської ради Світлана Прищепа та Олег Годун.

Інформацію про роботу Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів комунального некомерційного підприємства «Обласний центр крові» Житомирської обласної ради, стан забезпечення гемотрансфузійної допомоги в міськрай ТМО надав начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак.

Рішенням позачергової сьомої сесії міської ради від 6 травня 2021 року виділено в оренду нежитлове приміщення для розміщення відділу заготівлі крові та її компонентів КНП «Обласний центр крові» за адресою вул. Шевченка,63. Дане приміщення за технічними умовами придатне для функціонування донорського відділу.

Зі слів генерального директора КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО» Василя Бориса, потребу лікарні в компонентах донорської крові можна порівняти з проблемою киснезабезпечення, оскільки і кров, і кисень не можна просто купити за кошти. За роки роботи Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів у місті сформовано контингент постійних донорів, особливо багато людей здає кров для пацієнтів міськрай ТМО. Функціонування відділу в новому відремонтованому приміщенні, що має зручне розташування для донорів неподалік автовокзалу та лікарні, дасть змогу значно покращити умови роботи для працівників відділу і донорів крові.

За результатами наради вирішено в стислі терміни забезпечити переїзд відділу заготівлі крові та розпочати прийом донорів у новому приміщенні. Після наради директор КНП «Обласний центр крові» Чугрієв А.М. підписав договір оренди приміщення за адресою вул. Шевченка, 63 для розміщення Новоград-Волинського відділу заготівлі крові та її компонентів.

 

Чат-бот Гаряча лінія