Відбулася нарада щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера

28 Листопада 2019, 17:58

28 листопада 2019 року в.о. міського голови Оксана Гвозденко провела нараду щодо організації та проведення заходів з нагоди Дня Збройних сил України та Міжнародного дня волонтера.

В ході засідання учасники зібрання мали нагоду висловили свої пропозиції, думки та бачення щодо програми та формату проведення урочистого заходу.

В.о. міського голови Оксана Гвозденко зосередила увагу присутніх на важливості запланованих заходів та необхідності відповідального підходу до виконання покладених обов’язків на причетних до організаційної роботи відділів та служб, аби вшанування людей військових професій та волонтерів відбулися на належному рівні.

Отож, урочистий захід та виступ заслуженого Академічного Ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України (керівник – заслужений діяч мистецтв України, полковник Дмитро Антонюк, начальник ансамблю – полковник Сергій Макаренко) відбудеться 05 грудня о 14:30 год. у міському Палаці культури ім. Лесі Українки. Також, на площі Лесі Українки працюватиме польова кухня 30-ї окремої механізованої бригади ім. Князя Костянтина Острозького та проходитиме виставка військової техніки і зброї. Зазначимо, що допомогу в організації польової кухні надали підприємці: АТБ, Фора та Вопак.

Крім того, у навчальних закладах міста відбудуться інформаційно-просвітницькі заходи на військово-патріотичну тематику, зокрема, виховні години, перегляди відеофільмів, зустрічі з військовими, учасниками АТО тощо.

 

Чат-бот Гаряча лінія