Відбулася нарада з керівниками будівельних організацій Новограда-Волинського

1 Квітня 2016, 21:54

30 березня 2016 року під головуванням міського голови В.Л.Весельського відбулася нарада з керівниками будівельних організацій міста Новограда-Волинського. З вступним словом до присутніх  звернувся міський голова Віктор Весельський, який зазначив, що на четвертій сесії міської ради сьомого скликання буде затверджено перелік об’єктів бюджетної сфери, які потребують проведення капітального ремонту та  реконструкцій, тим самим будівельні організації матимуть можливість завершити або розпочати ремонтно-будівельні роботи на даних об’єктах. „Необхідно вирішити завдання на сьогодні, на найближчий термін та на перспективу щодо розвитку будівництва в місті. Має бути тісна співпраця, взаємодопомога та розуміння між міською владою та будівельними організаціями, адже всіх нас поєднує міська громада“ – зазначив очільник міста.

Перший  заступник міського голови Сергій Колотов поінформував про плани будівництва та реконструкції об’єктів комунальної власності у 2016 році. Також Сергій Юрійович наголосив, що надійшла позитивна відповідь від Державного підприємства «Національна енергетична компанія «Укренерго» щодо питання покращення енергозабезпечення Північно-Західної частини Житомирської області, зокрема міста Новограда-Волинського. Наразі назріла необхідність спорудження нової підстанції електропостачання ПС 330 кВ для подальшого соціально-економічного розвитку нашого регіону, розвитку промисловості та надходження інвестицій для будівництва індустріального парку, що дасть можливість створення нових робочих місць. Також перший заступник міського голови подякував голові постійної комісії міської ради з питань  економічного розвитку Сергію Хапчуку та голові ради директорів ТОВ „Новоград-Волинський каменедробильний завод“ Олександру Кладько, які приклали максимум зусиль для вирішення даного питання.

Начальник управління містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради Дмитро Гудзь виступив з інформацією про підсумки роботи будівельної галузі за січень-лютий 2016 року. Зокрема зазначивши, що за даними управління статистики будівельними та ремонтно-будівельними організаціями міста Новограда-Волинського за січень-лютий 2016 року виконано підрядних робіт на 297 тис. грн, що на 0,4% більше ніж за відповідний період минулого року в перерахунку на індекс вартості будівельно-монтажних робіт та становить 1% загального обсягу по області.  За даними Новоград-Волинської ОДПІ ГУ ДФС за січень-лютий 2016 року до зведеного бюджету від платників підприємств будівельної галузі надійшло 515,6 тис. грн.., що на 395,7 тис грн більше, ніж за аналогічний період минулого року (січень-лютий 2015 року – 119,9 тис. грн). Із них до державного бюджету надійшло 118,4 тис. грн.,  до місцевого бюджету надходження становлять  397,2 тис. грн.

Потому керівники будівельних організацій мали можливість поділитися з існуючими проблемами з якими вони зіштовхуються, адже економічна криза в Україні завдала відчутного удару по будівельній галузі, як у нашому місті так і в державі.

Підводячи підсумки наради міський голова Весельський В.Л. подякував присутнім за активну участь та небайдужість у вирішенні питань, дав ряд протокольних доручень управлінню містобудування, архітектури та земельних відносин міської ради, активізувати роботу міськрайонної спілки будівельників „Звягель“, а також зазначив, що слід щомісячно проводити наради з керівниками будівельних організацій щодо розвитку будівельної галузі в місті.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія