Відбулася нарада з питань дотримання Правил благоустрою на території міста ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат»

14 Лютого 2019, 20:12

14 лютого 2019 року у конференц-залі міської ради під головуванням заступника міського голови Анатолія Легенчука, за участю представників відповідних служб та представників ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат», відбулася нарада  з питань  дотримання  Правил  благоустрою  на території  міста, підставою для проведення якої стало звернення депутата Новоград-Волинської міської ради Махновецького О.П.

Під час засідання було розглянуто 5 питань, а саме:

– порушення норм та правил у сфері благоустрою міста: спалювання сміття; захаращення побутовими відходами, гіллям та корінням дерев прилеглої території ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат»;

–  горіння вогнищ, різкий запах диму, аміаку;

– вирізка металу, руйнування будівель ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат»;

– самовільне зрізання дерев навколо ставу та в саду на земельній ділянці на вул. Борисова.

Крім того, розглядалось питання щодо заборгованості ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат» по платі земельної ділянки міській раді.

А також, депутатом міської ради Махновецьким О.П. було подано пропозицію представникам ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат» щодо встановлення огорожі від приватного сектору.

В ході розгляду зазначених питань, передставники підприємства не дали чітких відповідей, при цьому значили, що в 2013 році  ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат» припинив свою діяльність.  Все майно, а саме будівлі, які знаходяться на території підприємства, було передано в заставу банку, який задовільняючи вимоги по зобо’вязаннях забрав його на баланс. На сьогоднішній день є декілька власників, які домовляючись між собою намагаються територію привести до ладу, для того щоб вона була інвестиційно привабливою. З даними питаннями які виникли, представники ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат» погодилися, в подальшому між ними та міською владою діалог буде продовжено.

За результатами проведення наради  було вирішено надати представникам підприємства відповідні запити для належного опрацювання та прийняття мір з метою вирішення вищезазначених питань.

Наступна нарада з питань  дотримання  Правил благоустрою на території міста ПАТ «Новоград-Волинський м’ясокомбінат» відбудеться у березні.

 

Чат-бот Гаряча лінія