З метою запобігання утворення обсягів відходів та ліквідації стихійного сміттєзвалища, відбулося виїзне комісійне обстеження

27 Квітня 2021, 17:02

Одним із основних джерел забруднення навколишнього середовища є стихійні сміттєзвалища. Так, 27.04.2021 року з метою запобігання утворення обсягів відходів та ліквідації стихійного сміттєзвалища, відбулося виїзне комісійне обстеження за участі депутата міської ради Олександра Махновецького, начальника відділу благоустрою міської ради Віктора Юхимчука, представника Новоград-Волинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області та інспекції благоустрою.

За фактом виявлення несанкціонованого сміттєзвалища по вул. Олександрівській в с. Олександрівка, ведеться перевірка стосовно встановлення особи, яка вчинила правопорушення у сфері благоустрою населених пунктів. Встановлюється особа-перевізник. Згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення утворення несанкціонованого сміттєзвалища карається накладенням штрафу.

Закликаємо жителів Новоград-Волинської міської територіальної громади не бути байдужими, дотримуватися норм та викидати сміття у відведених для цього місцях. Адже саме від стану довкілля залежить здоров’я кожного з нас.

 

Відділ благоустрою управління ЖКГЕ та КВ міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія