Відбулася робоча поїздка до Кабінету Міністрів України

15 Квітня 2019, 13:28

У другій половині дня 11 квітня 2019 року міський голова Віктор Весельський з робочою поїздкою перебував у Кабінеті Міністрів України.

Під час прийому у Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка було розглянуто ряд питань щодо поліпшення соціально-економічного розвитку Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади.

Зокрема, щодо сприяння у включенні в перелік програм фінансування за рахунок субвенції з державного бюджету:

– капітального ремонту вул. Шевченка від буд. №5/1 до №37/2, вул. Пушкіна до буд. №36, вул. Житомирська до буд. №55 (орієнтовна вартість об’єкту – близько18 млн. грн.);

– здійснення природоохоронних заходів по об’єкту «Будівництво системи водопостачання та водовідведення житлових мікрорайонів південно-західної частини м. Новоград-Волинський, Житомирської області» (орієнтовна вартість робіт – 23 млн. грн.).

Також було піднято питання щодо можливості передбачити Порядком та умовами надання у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення різниці в тарифах сплату кредиту комунальному підприємству Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» за позикою, наданою у 2010 році міжнародними фінансовими установами на впровадження проекту «Розвиток міської інфраструктури».

У числі звернень були питання щодо:

– сприяння у прискоренні виділення та фінансування коштів у сумі 15 млн. грн. з Державного фонду регіонального розвитку для продовження робіт на об’єкті «Будівництво хірургічного корпусу Новоград-Волинського територіального медичного об’єднання на вул. Наталії Оржевської, 13 в м. Новограді-Волинському Житомирської області»;

– сприяння щодо включення проекта «Будівництво фізкультурно-оздоровчого комплексу (ФОК) на вул. І. Мамайчука, 13 на території стадіону «Авангард» в м. Новограді-Волинському Житомирської області» на фінансування з Державного фонду регіонального розвитку. З метою участі у конкурсі проектів, які фінансуються за рахунок ДФРР, у 2018 році було виготовлено проектно-кошторисну документацію стадії «П» та проведено комплексну експертизу;

– сприяння у відновленні пам’ятки архітектури місцевого значення – будівлі міського Молодіжного центру;

– розгляду подань щодо присвоєння почесних звань за матеріалами, які було направлено до Адміністрації Президента України.

Крім того, ряд звернень стосувалися вирішення питань: відсутності коштів на оснащення вузлами комерційного обліку теплової енергії будівель, що на день набрання чинності ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку; включення до договорів НАК «Нафтогаз Україна» положень, які передбачають обов’язок споживача відшкодувати постачальнику збитки у випадку, якщо фактичний обсяг використаного природного газу більше, ніж на 5% відрізняється від замовленого на відповідний період (як у меншу, так і у більшу сторони); не забезпечення вчасного відшкодування пільг і субсидій протягом 2018 року – січня 2019 року, що потягне за собою нарахування НАК «Нафтогаз України» штрафних санкцій за порушення строків розрахунків за договорами на постачання природного газу; відсутності механізму передачі теплових лічильників з балансу теплокомуненерго, які були встановлені за рахунок коштів підприємства, на баланс ОСББ; тощо.

Отож, відповідні листи передані для розгляду до Кабінету Міністрів України.

Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія