Відбулася щотижнева апаратна нарада

7 Травня 2019, 12:31

06 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов провів щотижневу апаратну нараду на якій були підведені підсумки діяльності за попередній тиждень та відпрацьований перелік завдань на поточний.

Під час нарад Сергій Юрійович зазначив, що на минулому тижні активістами було перекрито трасу міжнародного значення Київ-Чоп поряд із селом Перемога на знак протесту проти скиду відходів з ТОВ “Понінківська картонно-паперова фабрика” до річки Хомора та забруднення річки Случ. З цього приводу 10 травня на площі Лесі Українки відбудеться віче.

Також, в.о. міського голови закцентував увагу на заходах, які заплановані 8-9 травня з нагоди Дня пам’яті та примирення і 74-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Керівники виконавчих органів міської ради доповіли про виконані завдання та обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста.

Крім того увагу було акцентовано на питаннях житлово-комунального господарства, соціального захисту, охорони здоров’я, освіти, культури, спорту тощо.

По завершенню нарад було надано ряд рекомендацій та доручень.

 

 

Чат-бот Гаряча лінія