Відбулася щотижнева оперативна та апаратна наради

25 Липня 2017, 1:16

24 липня 2017 року міський голова В.Л. Весельський провів щотижневу оперативну нараду з секретарем міської ради, першим заступником міського голови, заступниками міського голови, заступником міського голови-начальником фінансового управління міської ради, керуючим справами виконавчого комітету міської ради та начальником відділу кадрів міської ради. Затим у конференц-залі Будинку рад під головуванням очільника міста відбулась щотижнева апаратна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, начальником Новоград-Волинського управління Державної казначейської служби України Житомирської області.

Під час апаратної наради з керівниками та працівниками виконавчих органів міської ради Віктор Леонідович зазначив, що відповідно до розпорядження від 19.07.2017 № 205(к) призначено начальника юридичного відділу Антонюка Павла Георгійовича, як такого, що успішно пройшов стажування. Також очільник міста подякував, усім хто у суботу долучився до загальноміського дня благоустрою з метою забезпечення утримання території міста у належному стані, підготовки до 30-ї річниці Міжнародного свята літератури і мистецтв „Лесині джерела“. Також наголосив, що основними заходами цього тижня є безперечно підготовка та проведення на високому рівні Міжнародного свята літератури і мистецтв «Лесині джерела», проведення пленарного засідання чотирнадцятої сесії міської ради сьомого скликання. Закцентував увагу на засіданні другої погоджувальної ради з питань порядку денного дванадцятої сесії міської ради сьомого скликання, яка відбудеться у другій половині дня. Тож усі головні розпорядники коштів мають бути присутніми та доповідати з питань віднесених до їх компетенції. Також міський голова зупинився на виконанні усіх поставлених протокольних доручень.

У ході апаратної наради головні розпорядники коштів проінформували, про освоєння коштів за минулий тиждень по кожному рядку. Начальники управлінь та відділів доповіли про виконані завдання та доручення, а також обговорили поточний стан щодо забезпечення життєдіяльності міста. За результатами наради Віктор Леонідович дав ряд протокольних доручень.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія