Відбулася зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів

23 Травня 2019, 13:44

22 травня 2019 року у приміщенні Майстрівського клубу відбулася зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Майстрів з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу.

Під час зустрічі перший заступник міського голови Сергій Колотов зазначив, що відповідно до Закону щодо добровільного приєднання територіальних громад до міст обласного значення, 01 листопада 2018 року на засіданні 26-ї сесії міської ради було прийнято рішення про добровільне приєднання до міста Майстрівської сільської ради. Новоград-Волинський став другим містом обласного значення, після Житомира, який створив об’єднану територіальну громаду.

Отож, Сергій Юрійович наголосив що метою зустрічі є ознайомлення місцевих жителів з напрацюваннями після приєднання та планами щодо розвитку Майстрівського старостинського округу.

Заступник міського голови Оксана Гвозденко проінформувала про зроблену роботу та що планується зробити на території Майстрівського старостинського округу по питаннях праці та соціального захисту населення, освіти і науки, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури і туризму.

Зокрема,Оксана Василівна зазначила, що для кожної школи придбані нові шкільні меблі, а саме: окремі парти та стільці для кожного учня, шафи для зберігання засобів навчання, столи учительські, ігрові столи та стільці, шкільні дошки для крейди. Загалом, на забезпечення меблями Майстрівської, Майстровільської та Маковицької ЗОШ І ступеня Новоград-Волинської ОТГ з міського бюджету виділено 117 тис. грн. Також, на Майстрівську ЗОШ І ступеня Новоград-Волинської ОТГ виготовлено проектно-кошторисну документацію, за якою передбачено встановлення нової системи опалення, підведення води, встановлення теплих туалетів та ремонт внутрішніх приміщень школи.

В майбутньому планується зробити міні-садочок (група неповного дня).

Також заступник міського голови повідомила, що для забезпечення потреб місцевої футбольної команди «Нива» в 2019 році було виділено кошти в сумі 112 тис.грн. Крім того, були обговорені і інші питання соціального захисту.

Заступник міського голови Анатолій Легенчук проінформував учасників зібрання про питання, що стосуються житлово-комунального господарства.
Зокрема, повідомив про прийняття на баланс управління ЖКГ,Е та КВ міської ради сільського кладовища, на якому до кінця наступного тижня буде проведено роботи з оновлення фігур.

Крім того, на баланс управління було прийнято дороги Майстрівського старостинського округу з м’яким і твердим покриттям, на яких проведено грейдерування. Заплановано відновлення вуличного освітлення у селах Майстрів, Майстрова Воля та Маковиці. Ведуться роботи щодо проведення мережі інтернет.

Під час зустрічі жителями села Майстрів, було піднято питання щодо вивезення сміття. Питання взято на контроль заступником міського голови Анатолієм Легенчуком та управлінням ЖКГ,Е та КВ міської ради.

Також учасники зібрання наголосили на потребі покращення електропостачання.

Заступник міського голови-начальник фінансового управління міської ради Ірина Ящук зазначила, що формування бюджету на 2019 рік відбувалось з урахуванням потреб Майстрівського старостинського округу. Захищені видатки забезпечені у повному обсязі. Протягом року будуть вноситися зміни до бюджету та враховуватись пропозиції жителів Новоград-Волинської міської ОТГ.

Секретар міської ради Василь Остапчук проінформував про організацію роботи депутатів міської ради та підтримку всіх ініціатив в частині забезпечення потреб Майстрівського старостинського округу.

Крім того, звернення учасників зустрічі стосувалися галузі охорони здоров’я, зв’яку, транспорту, тощо.

Підсумувавши результати зібрання, перший заступник міського голови Сергій Колотов, зазначив що всі питання, які розглядалися, будуть вирішуватись, про що жителів с.Майстрів буде проінформовано під час проведення робочих зустрічей.

 

Чат-бот Гаряча лінія