Відбулася зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Маковиці

30 Вересня 2019, 16:32

27 вересня 2019 року у приміщенні Маковицького клубу відбулася зустріч керівництва виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради із жителями села Маковиці з питань соціально-економічного розвитку Майстрівського старостинського округу.

Метою зустрічі є ознайомлення місцевих жителів з напрацюваннями після приєднання та планами щодо розвитку Майстрівського старостинського округу.

В.о. міського голови Оксана Гвозденко проінформувала про зроблену роботу та що планується зробити на території с.Маковиці по питаннях праці та соціального захисту населення, освіти і науки, сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту, культури і туризму.

Зокрема, Оксана Василівна наголосила, що у школі відремонтовано грубку, придбані нові шкільні меблі, закуплено для дітей та вчителів дидактичні матеріали. Загалом, на забезпечення меблями Майстрівської, Майстровільської та Маковицької ЗОШ І ступеня Новоград-Волинської ОТГ з міського бюджету виділено 117 тис. грн.

Крім того, Оксана Василівна зазначила, що школа знаходиться у дуже старій будівлі, яку відремонтувати неможливо, і є два варіанти вирішення даного питання: запланувати на наступний рік виготовлення проектно-кошторисної документації і протягом кількох років збудувати нову школу або придбати новий шкільний автобус, який возитиме дітей на навчання до міста. Жителі с.Маковиці підтримали пропозицію щодо придбання шкільного автобуса.

Перший заступник міського голови Сергій Колотов повідомив, що в с.Маковиці заплановано капітальний ремонт доріг та запропонував жителям села визначитись, яку з вулиць відремонтувати першою.

Начальник відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Любомир Дутчак проінформував учасників зібрання про питання, що стосуються медицини. Зокрема зазначив, що для фельдшерського пункту закуплено нову кушетку, бактерицидну лампу, столик маніпуляційний, ЕКГ апарат, тонометер та глюкометер.

Начальник управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Олександр Богданчук проінформував учасників зібрання про питання, що стосуються житлово-комунального господарства. Наголосив, що заплановано відновлення вуличного освітлення у селі Маковиці, з середини жовтня розпочнуть виконувати роботи.

Крім того, під час зустрічі з жителями села Маковиці було піднято питання щодо водопостачання, водовідведення, ремонту доріг та вивезення сміття.

По закінченню зібрання було вирішено, що всі питання, які розглядалися, будуть вирішуватись, про що жителів с.Маковиці буде проінформовано під час проведення робочих зустрічей.

 

Чат-бот Гаряча лінія