Відбулася зустріч міського голови з начальником ГУНП в Житомирської області.

16 Червня 2016, 3:27

15 червня 2016 року міський голова В.Л.Весельський зустрівся з новопризначеним начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області, полковником поліції В.П. Печененком. Під час зустрічі були обговорені питання щодо напруженої криміногенної ситуації, яка на даний час склалася у Новограді-Волинському. В свою чергу В’ячеслав Петрович запевнив, що він готовий до співпраці щодо наведення порядку в місті.

Довідково (за матеріалами http://www.zt.npu.gov.ua):

полковник поліції Печененко В’ячеслав Петрович. Народився 2 грудня 1970 року у м. Потсдам (Німеччина) у родині військовослужбовця.

Закінчив Полтавське вище зенітне ракетне командне училище (1992 р) та Національну академію оборони України (2005 р).

Службу розпочав з курсанта Полтавського вищого зенітного ракетного командного училища у серпні 1988 року. Після закінчення навчання проходив службу на командних посадах – від командира взводу до начальника штабу дивізіону у 14-му полку Національної гвардії України (м. Львів).

З грудня 2002 по серпень 2003 проходив службу старшим офіцером оперативного відділу управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України.

Упродовж 2003-2005 рр – слухач факультету підготовки фахівців оперативно-тактичного рівня Національної академії оборони України.

З червня 2005 року призначений заступником начальника оперативного відділу штабу управління Центрального територіального командування внутрішніх військ МВС України.

З липня 2007 – заступник начальника штабу з мобілізаційної роботи та територіальної оборони управління Центрального територіального командування внутрішніх військ МВС України.

У вересні 2011 був звільнений у запас Збройних сил України за вислугою років.

Упродовж 2011-2014 працював керівником охорони торгівельної мережі у м. Дніпропетровську.

У травні 2014 полковник В’ячеслав Печененко став на захист цілісності та незалежності України у лавах першого добровольчого формування особливого призначення у структурі МВС України – полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де був заступником командира, а з січня 2015 року – очолив цей полк.

У травні 2016 полковник поліції Печененко В’ячеслав Петрович призначений начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області.

За участь у захисті цілісності та незалежності держави нагороджений орденом Данила Галицького, відзнакою МВС «Захиснику Маріуполя», іменною зброєю та відомчими нагородами.

Одружений, має сина.

 

Відділ інформації та зв’язків

з громадськістю міської ради

 

Чат-бот Гаряча лінія