Відбулася зустріч з учасниками проекту “Zero Waste School”: світ без відходів

3 Травня 2019, 12:22

03 травня 2019 року в.о. міського голови Сергій Колотов, за участі заступника міського голови Анатолія Легенчука, провів зустріч з учасниками проекту “Zero Waste School”, започаткованого Фондом Братів Кличко.

Проект “Zero Waste School” навчає школярів та вчителів через неформальне навчання впровадити культуру сортування відходів у своїй школі, громаді, а згодом і у світі. Програма проекту допомагає учасникам зрозуміти важливість їхньої участі у громадському житті та співпраці всередині громади.

У даному проекті може взяти участь школа або навчальний заклад, де навчається мінімум 200 учнів. Навчальний заклад формує команду, яка складається з директора школи, одного вчителя та 3 школярів (2 дівчини та 1 хлопця або 2 хлопців й 1 дівчини 8 – 10 класів).

Цього року команда Новоград-Волинської ЗОШ № 5, яка була представлена на відбірковому етапі, потрапила у 100 кращих (з більше 1000 представлених заявок) у проекті “Zero Waste School” започаткованого Фондом Братів Кличко.

Переможці у рамках проекту пройшли декілька етапів навчання. Команди взяли участь у тренінгу, під час якого навчалися взаємодіяти всередині місцевих громад, вести перемовини, опанувати шляхи вирішення складних ситуацій. У вересні школи-учасниці проекту організують “Zero Waste Day” для місцевої громади.

На даній зустрічі учні ЗОШ №5 разом із директором школи Ларисою Капчинською обговорили ряд питань та пропозицій, що стосуються впровадження проекту сортування сміття у нашому місті та шляхи взаємодії та співпраці з місцевою владою. Також розповіли про план реалізації власного проекту сортування сміття (папір, метал, пластик тощо) та як заробляти цим на потреби школи та громади.

“Zero Waste School” – це гарна нагода не просто замислитись над особистим впливом на довкілля, але й практично ознайомитись з величезною кількістю екопрактик, які вже сьогодні новоград-волинці можуть застосовувати у повсякденному житті в місті.

За результатами зустрічі було внесено ряд пропозицій щодо реалізації даного проекту та надано відповідні доручення.

 

Чат-бот Гаряча лінія