Відбулось 14 засідання виконавчого комітету міської ради

26 Серпня 2021, 22:48

26 серпня у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Миколи Боровця відбулось 14 засідання виконавчого комітету міської ради, участь у якому взяли 19 членів виконкому.

Під час засідання розглянуто 13 питань порядку денного. Зокрема, питання щодо схвалення прогнозу бюджету Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

Підтримано проєкт рішення «Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування в Новоград-Волинській міській територіальній громаді». Відповідно до даного рішення з 01.09.2021 року тариф на перевезення пасажирів становитиме 7,00 грн. Дані зміни пов’язані зі зростанням основних складових собівартості зазначеної послуги, а саме: з 2017 року зросла заробітна плата (востаннє тариф на пасажирські перевезення затверджувався рішенням виконавчого комітету міської ради 22.02.2017 року), збільшення цін на дизельне паливо, суттєво зросла вартість на запчастини та автошини.

Рішенням виконавчого комітету затверджено розміри батьківської оплати за навчання дітей в Школі мистецтв та додаткові оплати на 2021-2022 навчальний рік, а також встановлено тарифи на платні медичні послуги КНП «Новоград-Волинське міськрай ТМО».

Заслухано інформацію щодо організації культурно-дозвіллєвої діяльності міського Палацу культури імені Лесі Українки за 2020 рік, перше півріччя 2021 року, а також перспективи розвитку. У цій темі детально обговорено початок робіт з придбання обладнання для реалізації проєкту «Open Space» – створення місця, де молоді люди зможуть проводити дискусії, тренінги, семінари, навчання, конференції тощо.

Члени виконавчого комітету затвердили рішення щодо містобудівної діяльності, присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна на території громади, захисту прав та законних інтересів дітей, а також житлово-комунального господарства.

Онлайн трансляція засідання виконавчого комітету від 26.08.2021 року за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=BjklTYuJCys.

Усі прийняті рішення будуть оприлюднені після їх підписання у встановленний чинним законодавством термін на офіційному сайті міської ради у рубриці «Документи» – «Рішення виконавчого комітету міської ради»: https://info.nvrada.gov.ua/…/rishennya-vikonavchogo….

 

Чат-бот Гаряча лінія